React Frontend Developer

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
by agreement
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Pre medzinárodnú softvérovú spoločnosť, ktorá pracuje na projektoch pre klientov so zameraním na telco, kontaktné centrá, finančné inštitúcie a pohotovostné spoločnosti hľadáme Frontend developera.

Pracovná náplň:

- návrh riešení
- vývoj platformy
- implementácia nových riešení a údržba existujúcich produktov

Techstack:
SPA, AWS
React, TypeScript, Apollo GraphQL
Jest, Enzyme
Gitflow

Požadujeme

Očakávané skúsenosti:

- vývoj webových technológii (medior/senior)
- React
- MVC, MVVM
- Git
- profesionálna komunikácia v anglickom jazyku (B2)

Benefity

Benefity:

- flexibilita zavedených procesov
- plochá organizačná štruktúra
- možnosť aplikovať vlastné inovácie
- možnosti vzdelávania a profesionálneho rozvoja

Informácie

Send us your CV in English and Slovak if you have one.

For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition