Fullstack Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 700 EUR/mesiac1500 - 3700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre software house hľadáme fullstack developera, pre rozširujúci sa tím pracujúci na projekte z oblasti telco.

Náplň práce:

- vývoj nových riešení
- údržba a modernizácia existujúcej platformy
- mapovanie dát
- spracovanie webových šablón
- inštalácia a konfigurácia nového softvéru
- testovanie riešení
- zodpovednosť za technickú dokumentáciu

Požadujeme

Požiadavky:

- skúsenosti s vývojom v Jave (Java EE/ Spring)
- skúsenosti s vývojom v JavaScript (React/ Angular)
- prehľad v aplikačných serveroch a webových frameworkov
- znalosť Git/ SVN
- anglický jazyk- B2 (písomná aj ústna komunikácia)

Benefity

Benefity:

- vzdelávacie kurzy anglického a nemeckého jazyka
- multisport karta
- sick days
- team building- aj počas pandémie (online)
- pravidelné online cvičenia počas pracovnej doby

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.