Business Continuity and Resilience Coordinator

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Náplň práce

Pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť obsadzujeme pozíciu Business Continuity and Resilience Coordinator.
Ak sa považujete za skúseného risk managera a máte skúsenosť s navrhovaním plánov na business continuity, veľmi radi uvítame Váš životopis.

Pracovná náplň:
- navrhovanie plánov obnovy v kritických situáciách
- risk management
- návrh business continuity plánov
- pravidelné prehodnocovanie plánov
- účasť a poradenstvo v prípade aplikovania plánov
- práca v medzinárodnom tíme

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- skúsenosť s business continuity a Resilience minimálne 3 roky
- silná orientácia na risk management
- anglický jazyk B2/C1
- samostatnosť
- skúsenosť s prácou z medzinárodného prostredia

Benefity

Spoločnosť ponúka aj mnoho zaujímavých benefitov:
- Medzinárodné prostredie
- Komunikácia v angličtine
- Garantovaný 13 plat (na základe výkonu)
- Mnoho ďalších atraktívnych benefitov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4064030  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.