Recruiter

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 500 EUR/mesiac850 - 1500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Posilňujeme náš team a hľadáme nového kolegu na pozíciu RECRUITER pre pobočku v Košiciach.

Staň sa súčasťou Graftonu a využi svoje skúsenosti v oblasti výberu zamestnancov, personálneho marketingu, networkingu apd.

Tvojou náplňou práce na pozícii recruitera bude:

- aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na základe požiadaviek klienta z rôznych zdrojov (sociálne siete, job boards, aktívne oslovovanie kandidátov, searching/networking)
- prescreening kandidátov a ich skúseností
- vedenie osobných pohovorov s kandidátmi ( osobné aj online pohovory )
- práca s internou databázou uchádzačov o zamestnanie
- starostlivosť a udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
- komplexné zastrešovanie náborových projektov
- prieskum trhu, marketingové aktivity, účasť na HR eventoch,
- komplexná administratívna činnosť súvisiacia s procesom náboru

Požadujeme

Na pozíciu recruitera hľadáme kandidáta so skúsenosťou s náborom white collars pozícií.

- Praktická skúsenosť v oblasti recruitmentu ( min 1r.) white collars pozícií ( z interného alebo externého HR ) je PODMIENKOU
- Prehľad na trhu práce - východné SVK
- Orientácia v oblasti recruitment nástrojov
- Orientácia v procesoch výrobných spoločností
- Plynulá znalosť Anglického jazyka je PODMIENKOU
- Znalosť iného svetového jazyka výhodou
- Príjemný a profesionálny prejav ( telefonický, osobný )
- Obchodnícke zručnosti a sales potenciál
- Orientácia na cieľ a výsledky, samostatnosť a pracovná dynamika
- Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacemu sa prostrediu - flexibilita
- Tímový hráč
- VP. sk B - aktívny vodič

Benefity

Ponúkame:
- dynamickú a samostatnú prácu v oblasti HR/recruitmentu,
- rozvojové a vzdelávacie aktivity,
- príspevok na športové aktivity,
- príspevok na stravné nad rámec zákona,
- príjemné, neformálne a priateľské pracovné prostredie v centre Košíc,
- po zaškolení možnosť kombinácie práce z officu a práce z domu,
- motivujúci systém ohodnotenia na základe výkonu ( mzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky mzdy a jej výška je závislá na skúsenostiach kandidáta )
- neobmedzený paušál aj na súkromné účely
- denné využitie cudzích jazykov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.