PHP Developer - Remote

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
2 100 - 3 000 EUR/mesiac2100 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre úspešný slovenský startup, pôsobiaci v oblasti fitness a zdravej výživy hľadáme developerov!
Staň sa súčasťou agilného tímu, ktorý je otvorený novým nápadom, technologickým inováciám a neustálemu zlepšovaniu sa a uplatni svoj potenciál na pozícii PHP Developer.

Náplň práce:

- vývoj in-house riešení
- primárne zameranie na backend development
- integrácia platformy s dodávateľom služieb
- uplatňovanie CI/CD a DevOps princípov
- implementácia nových riešení
- spolupráca pri tvorbe automatizácii
- návrh zlepšení procesov a SW riešení

Techstack:

PHP 8, Magento 2.4
JavaScript, Python
Bitbucket, Composer
AWS
Scrum and Kanban

Požadujeme

Požiadavky:

- skúsenosti s projektmi v PHP
- znalosť PHP frameworkov
- prehľad v cloud technológiách
- anglicky jazyk- B1 (dôraz na technickú angličtinu)

Benefity

Benefity:

- rozvoj podnecujúce pracovné prostredie
- zľavy na produkty
- možnosť spolupráce na remote
- online vzdelávanie a školenia
- možnosti športovania na pracovisku
- príspevky na stravovanie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition