Java/Spring Computerprogrammier

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 - 2 700 EUR/mesiac2000 - 2700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre spoločnosť ktorá vyvýja Softvér na mieru v oblasti poistenia hľadáme Java programátora, ktorý má záujem pracovať v oblasti poistnej matematiky.

Náplň práce:

· vývoj SW pre oblasť životného poistenia pre zahraničných klientov
· vývoj nových funkcionalít pre riešenia v oblasti poistnej matematiky
· podieľanie sa na návrhu a analýze riešenia
· návrh matematických testov
· spolupráca so zákazníkom pri riešení jeho potrieb
· údržba existujúcich systémov

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

· aspoň 1rok a 6 mesiacov profesionálnych skúseností ako Java programátor
· nemecký jazyk na mierne pokročilej úrovni B2

Benefity

Spoločnosť ponúka množstvo zaujímavých benefitov:

· Výkonnostné odmeny
· Vianočné prémie
· Sick days
· 31.12. platená dovolenka
· Dovolenka navyše podľa počtu odpracovaných rokov
· Jazykové kurzy (angličtina, nemčina) - v rámci pracovnej doby
· Preplácanie certifikátov
· Ovocné dni

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.