Senior Front-End Developer for Smart Buildings

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 2 800 EUR/mesiac2200 - 2800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do globálnej spoločnosti, ktorá vyvíja špičkový software pre oblasti automatizácie, dopravy, energetiky, a telco, hľadáme Frontend programátorov, ktorí budú pracovať na AI riešeniach v rámci Smart Buildings projektov/Digital Twin.

Náplň práce:

- vývoj s JavaScript, Angular, TypeScript
- implementácia na Cloud
- práca na AI projekte v rámci Smart Buildings projektov- Digital Twin
- práca v malom tíme na báze SCRUM- Safe
- kooperácia s inými tímami z rôznych krajín, najmä Švajčiarsko a Nemecko

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- skúsenosti s vývojom FE riešení- Angular, TypeScript
- znalosť HTML, CSS, SpringBoot
- schopnosť profesionálne komunikovať v anglickom jazyku

Benefity

Benefity:

- 6-9 dní pracovného voľna nad rámec
- 3 dni sick days
- flexibilná pracovná doba
- tréningový a rozvojový program
- referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2000 eur)
- doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Cafeteria - program benefitov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.