Software enigneer (Junior-Medior)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 3 000 EUR/mesiac1800 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme šikovného Javistu, ktorý sa pripojí do Scrum tímu pre Európsky software house. Budeš pracovať na poprednom riešení na trhu, pre optimalizáciu obchodných procesov. Stretneš sa so všetkými fázami vývoja softvéru.

Náplň práce:
· Vývoj frameworkov a systému, ktorý pomáha spúšťať automatické testy
· Návrh, kódenie a implenetovanie centralizovaných systémov pre automatizácie testovania
· Maintenance virtuálnych strojov, na ktorých bežia automatické testy
· Support pre tímy vývojárov pri používaní frameworkov a systémov

Požadujeme

Aspoň 2 roky aktívnejších skúsenosti s vývoj v JAVE je podmienkou

NICE TO HAVE:
· Skúsenosti vo vývojových prostrediach, ako sú IDEA, Eclipse a systémy na správu verzií (Git, Perforce...)
· Skúsenosti s Jenkins, Docker, VirtualBox, Maven
· Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (min. B2)
· Vykomunikovaná osobnosť

Benefity

· Ročný finančný bonus až do výšky 150% mesačného platu
· Home Office
· Extra dni dovolenky, Sick days
· Technické a jazykové kurzy
· Balík odmeňovania so sociálnymi a lekárskymi výhodami

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.