Operátor výroby -Voderady. Doprava do práce a ubytovanie zabezpečené.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
765 - 1 000 EUR/mesiac765 - 1000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme šikovných ľudí do výroby. Stačí ak máš chuť pracovať a my ti na začiatok pomôžeme.

Náplňou práce je:
- práca vo výrobe
- montáž dielov a súčiastok
- práca na tri zmeny (8 hodinové zmeny)

PRE VIAC INFO PRIAMO VOLAJTE: 0911 524 577

Požadujeme

- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- ostrý zrak
- precíznosť a presnosť
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle- VÝHODOU

Benefity

- zabezpečená firemna autobusová doprava z rôznych smerov
- ubytovanie
- ponúkame finančnú pomoc na začiatok
- zvýšenie platu po pol roku
- variabilná zložka do 130€
- 100€ dochadzkový bonus
- zabezpečené stravovanie
- príplatky za nadčasy

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.