Skúsený skladník na VZV vo Veľkej Lomnici.

Miesto práce
Veľká Lomnica
Termín nástupu
január 2021
Mzdové podmienky (brutto)
3,58 EUR/hod.+ garantované mesačné bonusy 10 - 30%

Náplň práce

- Vydávanie tovaru pre odberateľov podľa objednávok a dodacích listov
- Zodpovednosť za uskladnený tovar v skladových priestoroch
- Pravidelná kontrola dátumov minimálnej trvanlivosti na výrobkoch
- Preberanie tovaru podľa dodacích listov
- Nakladanie tovaru do rozvozov podľa denných rozpisov
- Dodržiavanie požiarnych a bezpečnostných predpisov, udržiavanie poriadku na pracovisku

Požadujeme

- prax na pozícii vodiča VZV aspoň 1 rok - nie je nutnosť aktuálne vlastniť platný preukaz VZV
- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- pozornosť
- precíznosť
- trpezlivosť
- dôslednosť
- flexibilita
- zodpovednosť
- schopnosť dodržiavať dochádzku
- pracovné návyky
- dobrý zdravotný stav
- potravinársky preukaz

Benefity

3,58 EUR/hod.+ garantované mesačné bonusy od 10%

- Práca na hlavný pracovný pomer
- Príjemné pracovné prostredie
- Moderné výrobné a zásobovacie linky
- Práca v 2 zmennej prevádzke
- Voľné víkendy
- Zabezpečená teplá strava priamo na pracovisku
- Zákonné príplatky za prácu nadčas, prípadnú víkendovú prácu
- Možnosť kariérneho rastu

Informácie

Prosíme uchádzačov, ktorí nemajú záujem pracovať, len potrebujú preukázať potvrdenie na UPSVaR, že si hľadajú prácu, aby nás NEKONTAKTOVALI.
ID: 4011761  Dátum zverejnenia: 14.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3,58 EUR/hod.