Grafik / DTP operátor

GRAFON, s.r.o.

Miesto práce
Vajanského 13, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
900 - 1 400 EUR/mesiacNástupná mzda je závislá od schopností kandidáta. Je predmetom dohody počas výberového konania. Minimálna hrubá nástupná mzda začína na 900 € pri plnom úväzku + odmeny podľa schopností a výsledkov, platené nadčasy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu šikovného grafika, ktorý zvládne:
- kreatívne grafické spracovanie podkladov pre výrobu: letákov, brožúr, veľkoplošnej reklamy, polepu vozidiel, firemného značenia...
- komunikáciu s klientom počas tvorby grafického návrhu
- príjem, kontrolu a prípadné úpravy dodaných tlačových dát od klientov

Dôležité je, aby kandidát mal grafické cítenie a orientoval sa v moderných grafických trendoch.

- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavá práca v kreatívnom prostredí
- stravné v hodnote 4,50 €/deň
- výborný kolektív

Ak si šikovný, kreatívny typ a máš chuť pracovať, pošli nám životopis s portfóliom prác. Napíš ako vnímaš našu firmu, prípadne vyzdvihni čo nové by si nám vedel do firmy priniesť.
Odpovedáme len uchádzačom, ktorí zašlú všetko podľa pokynov v informácii pre uchádzača. Hľadáme človeka na plný pracovný úväzok, nie externistu.
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Grafické vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť a záujem učiť sa nové veci
- ovládanie sw Adobe CC
- záujem o grafiku, orientácia v moderných trendoch
- zodpovednosť, tímová práca
- spoľahlivosť, dodržiavanie termínov
- prax v odbore výhodou

Grafon pôsobí na trhu 29 rokov. Našou nosnou činnosťou je digitálna tlač vrátane ďalších služieb v oblasti reklamy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4000711  Dátum zverejnenia: 19.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac