Referent odpadového hospodárstva a životného prostredia - práca na skrátený úväzok

GRAFOBAL, akciová spoločnosť

Miesto práce
Mazúrova 2, Skalica
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
800 EUR/mesiacFinálna mzda bude závisieť od zručností, vedomostí a praktických skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie vykonania zverených úloh
- spolupráca s vedúcim útvaru ŽP na udržiavaní a zlepšovaní EMS v súlade s STN EN
ISO 14001
- komplexné riadenie odpadového hospodárstva v jednotlivých prevádzkach spoločnosti
- zodpovednosť za likvidáciu odpadov, obalové hospodárstvo
- vedenie evidencie odpadov, zodpovednosť za dodržiavanie stanovených KPI´s
- príprava hlásení o vzniku odpadov a emisií
- spolupráca s orgánmi štátnej správy, komunikácia s externými spoločnosťami
- výkon interných previerok a auditov

- Individuálne odmeny
- sociálny program
- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- odmena za zlepšovateľské návrhy
- príspevok na DDS
- 13., 14. plat.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Akciová spoločnosť GRAFOBAL predstavuje viac ako sto rokov nepretržitého napredovania v odbore potlače a spracovania papiera a lepenky. Spolu s dcérskymi spoločnosťami patrí k popredným výrobcom obalov z hladkej lepenky, vlnitej lepenky a ostatných polygrafických výrobkov v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Cingelová
Tel.: +421346967330
E-mail: poslať životopis
ID: 4625060  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac