Vedúci útvaru stavebných investícií a HS

GRAFOBAL, akciová spoločnosť

Miesto práce
Mazúrova 2, Skalica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie vykonania zverených úloh manažmentom
- riadenie činnosti útvaru stavebných investícií a drobnej údržby
- zodpovednosť za výber dodávateľov projektovej dokumentácie, stavebných prác a materiálov vrátane hmotného majetku v rozsahu projektov pre stavby, budovy a investičné akcie podniku
- koordinácia činností pri montáži technologických zariadení a celkov
- príprava projektov, príprava návrhov a technických výkresov podľa požiadaviek investičného útvaru
- tvorba plánu revízií a evidencia vyhradených technických zariadení, zabezpečenie odstraňovania porúch po odborných prehliadkach a skúškach
- styk s orgánmi štátnej správy v súlade s riadiacou dokumentáciou, príprava podkladov pre stavebné povolenia

13. a 14. plat, individuálne odmeny
sociálny program
práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CAD systémy - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, flexibilita

Akciová spoločnosť GRAFOBAL predstavuje viac ako sto rokov nepretržitého napredovania v odbore potlače a spracovania papiera a lepenky. Spolu s dcérskymi spoločnosťami patrí k popredným výrobcom obalov z hladkej lepenky, vlnitej lepenky a ostatných polygrafických výrobkov v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4507795  Dátum zverejnenia: 21.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac