Vedúci oddelenia krízového riadenia a životného prostredia

GRAFOBAL, akciová spoločnosť

Miesto práce
Mazúrova 2, Skalica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac+benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadi :
- činnosť oddelenia Životného prostredia
- environmentálny manažérsky systém (EMS) podľa požiadaviek normy ISO 14001
- systém FSC (Forestry Stewardship Council) podľa požiadaviek FSC-STD-40-004
Vykonáva :
- funkciu vodohospodára
- aktualizáciu údajov v Špecifickom aplikačnom programe EPSIS JISHM potrebných pre plnenie
opatrení subjektu Hospodárskej mobilizácie (HM) v období Krízovej situácie a
teroristického útoku
- školenia v oblasti ZP a manipulácie s chemickými látkami
- spracovanie Havarijných plánov
- spracovanie podkladov pre výpočet poplatkov za emisie
- vyhodnotenie látkového zaťaženia odpadových vôd
- spracovanie a podanie Hlásení o odpadoch, o odpadoch z obalov, o fluórovaných skleníkových
plynoch, podľa platnej legislatívy
- spracovanie metodických pokynov, organizačných smerníc a potrebnej dokumentácie podľa zákona súvisiacej so ŽP, EMS, CO a s FSC
- spracovanie podkladov k preskúmaniu EMS manažmentov
- vyplnenie dotazníka CDP
Zodpovedá:
- za vykonanie merania znečisťujúcich látok vypustených do ovzdušia na jednotlivých strojov
- za odvoz a likvidáciu odpadov externými spoločnosťami
- za dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti CO,HM a ŽP a za plnenie uznesení orgánov Štátnej správy.
Riadi :
- spracovanie a podanie hlásení o odpadoch, o odpadoch z obalov, o fluórovaných skleníkových plynoch, podľa platnej legislatívy.
- podieľa sa na tvorbe a implantácii stratégie udržateľnosti podniku
- zodpovedá za implementáciu environmentálnej schémy EMAS

13.,14. plat
sociálny program
príspevok za dochádzku
príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Informácie o výberovom konaní

zastupovanie počas MD, RP

Ďakujeme všetkým kandidátom za zaslané životopisy, kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

ochota vzdelávať sa

Akciová spoločnosť GRAFOBAL predstavuje viac ako sto rokov nepretržitého napredovania v odbore potlače a spracovania papiera a lepenky. Spolu s dcérskymi spoločnosťami patrí k popredným výrobcom obalov z hladkej lepenky, vlnitej lepenky a ostatných polygrafických výrobkov v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4340610  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac