Majster údržby

GRAFOBAL, akciová spoločnosť

Miesto práce
Mazúrova 2, Skalica
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 500 EUR/mesiac13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie opráv a údržby po strojnej a elektrickej stránke

- zodpovednosť za plánovanie opráv preventívnej údržby

- zabezpečenie prevádzky schopnosti strojov a činností údržby

- zodpovednosť za urýchlené odstraňovanie porúch na zariadeniach, za dodržiavanie
  interných predpisov

- výkon funkcie výťahového technika

- rozpočtovanie výkonov údržby, plánovanie zmennosti, administratíva

  • 13. a 14. plat
  • Stravovanie v závodnej jedálni – zamestnanec platí 1,34 € za obed
  • Príspevok za dochádzku
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • Odmena za zlepšovateľské návrhy
  • Odmeny pri pracovných jubileách
  • Odmena za nájdenie nového zamestnanca

Ďakujeme všetkým kandidátom za zaslané životopisy, kontaktovať budeme len vhodných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie ( strojárske, elektro )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

skúsenosti s vedením kolektívu
komunikatívnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu

Akciová spoločnosť GRAFOBAL predstavuje viac ako sto rokov nepretržitého napredovania v odbore potlače a spracovania papiera a lepenky. Spolu s dcérskymi spoločnosťami patrí k popredným výrobcom obalov z hladkej lepenky, vlnitej lepenky a ostatných polygrafických výrobkov v strednej a východnej Európe.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 4312651  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac