Referent nákupu/Asistent/ka

GRAFITEC SLOVAKIA GROUP s.r.o.

Miesto práce
Račianska 190, Bratislava - Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.12.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nákup tovaru od zahraničných dodávateľov,evidencia objednávok
- administrácia ekonomickej agendy (ekonomické podklady, faktúry, inventarizácia)
- komunikácia s klientmi spoločnosti, s úradmi, organizáciami, obchodnými partnermi a pod.
- prijímanie a starostlivosť o návštevy, zabezpečenie občerstvenia
- administratívna a organizačná podpora konateľa
- zodpovednosť za správu a evidenciu pokladne

- príjemné pracovné prostredie v stabilnej firme,práca v malom ale príjemnom kolektíve
- príspevok na stravovanie nad zákonom stanovený rámec
- mimoriadna odmena za výnimočný prínos pre firmu a možnosť 13. platu

Životopisy zasielajte v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected]
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorých žiadosti spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká miera samostatnosti
- zodpovednosť a precíznosť
- výborné organizačné schopnosti
- flexibilita
- komunikatívnosť
- ochota vzdelávať sa

Spoločnosť Grafitec Slovakia Group s.r.o. sa zaoberá poskytovaním komplexných služieb pre tlačiarne a knihárske prevádzky. Od poradenstva pri výbere vhodnej technológie, cez sprostredkovanie financovania, dodávku strojov a zariadení , montáž a zaškolenie obsluhy až po rýchly a kvalitný servis podporený operatívnymi dodávkami náhradných dielcov a spotrebných materiálov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2882074  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac