Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Grafik

GRAFIS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova 44, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacmotivačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie dát/dátových súborov od klientov a ich kontrola, spracovanie a príprava do tlače a plotra
- práca na plotri s orezom
- práca na veľkoformátovej tlačiarni
- finalizácia hotových grafických produktov / lepenie / balenie
- komunikácia s dodávateľmi
- komunikácia a spolupráca s kolegami v agentúre
- práca na medzinárodných projektoch

Hľadáme nového kolegu či kolegyňu na dlhodobú spoluprácu s potenciálom zostať po brigáde v našom marketingovom tíme na TPP alebo živnosť. U nás nebudeš iba „brigádnik“, ale rovnocenný kolega v tíme. Táto práca preto nie je vhodná ako vedľajšia brigáda popri iných spoluprácach, ktoré máš už rozbehnuté

- príjemné a kreatívne pracovné priestory, v ktorých sa budeš cítiť ako doma
- možnosť dohody na flexibilnom pracovnom čase
- ponúkame podporu v osobnom vzdelávaní
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- pitný režim, káva zdarma
- výkonostné odmeny
- účasť na rôznych zaujímavých projektoch
- možnosť vzdelávania vo vybraných oblastiach priamo vo firme
- priateľský tím ľudí, ktorí milujú to, čo robia a v ktorom nájdeš skvelých kolegov a kamarátov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

polygrafia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Proaktívnosť
Flexibilita
Samostatnosť
Manuálna zručnosť

Firma GRAFIS SLOVAKIA sa zaoberá od roku 2005 projekciou, výrobou a montážou informačných systémov/signage tzn znakov nevyhnutných pre identifikáciu firmy, budovy, či objektu. Ponúkame komplexné služby od grafického spracovania cez výrobu až po montáž nápisov a reklamy akejkoľvek veľkosti. Našu činnosť sme postupne rozširovali o branding firiem, reklamnú a propagačnú činnosť, a samozrejme servisnú činnosť. Dnes delíme naše aktivity do 6 oblastí:

1.Svetelná/Nesvetelná/3D Reklama, 2.Signage - Informačné systémy , 3.Polepy priečok , 4.Polepy áut, 5.Interiér design, 6.Reklamné predmety
ID: 4362643  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac