Servisný technik

GRAFID, s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 500 EUR/mesiacZákladná mzda + variabilná zložka 35%. Konečná výška odmeny bude predmetom jednania na základe skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza a oprava chybných kusov,
- analýza chýb vrátane štatistík o kvalite,
- zabezpečenie reportingu,

- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- stabilná a perspektívna práca úspešnej spoločnosti
- zázemie úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- bonus za odporúčanie nových kolegov
- teambuilding
- vianočné odmeny
- bezplatné školenia potrebné k výkonu práce
- bezplatná doprava do a zo zamestnania
- samostatná a zaujímavá práca
- mladý pracovný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický priemysle

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru podmienkou
- znalosť práce s počítačom
- povolenie na výkon činnosti elektrotechnika, osvedčenie min. § 21
- skúsenosť s opravami slaboprúdových zariadení
- predchádzajúca prax v oblasti výroby a opráv v elektroniky - Výhodou, nie však podmienkou
- ochota učiť sa nové technológie
- precíznosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť, analytické myslenie
- veľkou výhodou je prax s opravou video projektorov, telefónov, počítačových periférií.

Spoločnosť GRAFID, s.r.o. so sídlom v Dubnici nad Váhom je mladá, úspešne sa rozvíjajúca spoločnosť na Slovenskom trhu.

Staň sa aj Ty súčasťou vysokokvalifikovaného teamu pracovníkov a buď odborník vo svojom obore.

Sme držiteľom certifikátu ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4523229  Dátum zverejnenia: 24.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac