Grafička / kreatívny pracovník

SLARA spol. s r.o.

Miesto práce
Gagarinova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Po dohode
Od 1 400 EUR/mesiacPlat sa skladá z pevnej (1400) + pohyblivej zložky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme reklamná a produkčná spoločnosť a teda náplňou práce je grafické spracovanie materiálov najrôznejšieho druhu, práca s videom a zvukom, tvorba obsahu, schopnosť popasovať sa s fotoaparátom, kamerou, kreativita... Hľadáme univerzálne zručnú a všestrannú posilu. Uprednostníme ženský pohľad na svet.

Práca v príjemnom prostredí, v dobrom kolektíve, stabilné pracovné podmienky, perspektíva a možnosť rastu.

Očakávame CV + ukážky prác / portfólio. Životopisy bez portfólia nebudeme skúmať. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Affinity Publisher - Pokročilý
Adobe InDesign - Expert
Adobe Photoshop - Expert
Adobe After Effects - Expert
Final Cut Pro X - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

3

Schopnosť pracovať tímovo aj samostatne, precíznosť, zodpovednosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, príjemné vystupovanie.

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá svojim klientom prináša kreatívne marketingové riešenia. Zakladáme si na kvalitnom obsahu, nebojíme sa myslieť out of the box a prichádzať aj s nekonvenčnými nápadmi a riešeniami. V našom portfóliu máme zvučné značky ako Super zoo, Planeo elektro, Schiedel a pod. Sme tvoriví makači a naša práca nás baví.
ID: 3961268  Dátum zverejnenia: 3.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac