Copywriter a linkbuilder - práca z domu

Gradeta s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Robíme SEO pre najväčšie značky na Slovensku a v Česku, referencie si pokojne pozri na webe Gradeta.sk. Tvojou prácou bude:

  • Tvoriť zaujímavý obsah pre webové stránky - podľa potreby to zahŕňa najmä copywriting, fotenie/tvorbu obrázkov, ale možno aj natáčanie videí a podcastov, či vytvorenie interaktívnych online nástrojov. K tomu si niekedy budeš musieť urobiť mini-analýzy kľúčových slov, poprípade iné SEO práce.
  • Následne tento obsah propagovať pomocou linkbuildingu - väčšinou to zahŕňa výber webov-adeptov na oslovenie, a potom priame kontaktovanie pomocou emailu, možno niekedy aj telefonicky.

Ak si ten/tá, koho hľadáme, tak:

  • Už si nejaké články napísal/a a vieš nám ich ukázať. Kvalita článkov je najdôležitejšie kritérium. Ak sa ti na tvojom vlastnom článku niečo nepáči, zmenil-a/doplnil-a by si na ňom niečo, daj nám to vedieť.
  • Dobré znalosti tabuľkových programov ako Excel či Google Sheets nutnosťou.
  • Mal/a by si mať skúsenosti s upravovaním fotiek či vytváraním infografík, napr. v Canve.
  • Ak máš skúsenosti s fotením alebo natáčaním videa či podcastov, je to výhoda.
  • Nemusíš byť SEO expert, aj keď už by si o tom mal/a mať čo to prečítané. Samozrejme, skúsenosti so SEO sú výhodou.
  • Skúsenosti s linkbuildingom výhodou.
  • Znalosť češtiny, maďarčiny alebo nemčiny výhodou, znalosť angličtiny nutnosť.

​Hľadáme niekoho, kto má disciplínu a vie pracovať z domu. Ak s tým máš skúsenosti, tak je to výhoda.

​Náš tím má 8 ľudí, všetci pracujú z domu a dá sa od nich veľmi veľa naučiť. Takisto ale potrebujeme, aby sme sa učili aj my od teba - ak aj nie hneď na začiatku, neskôr. Chceme, aby si sa stal najlepším/ou v tom, čo budeš robiť.​

  • ​Práca z domu – máme nástroje, ktoré ti budú prácu uľahčovať
  • 7 hodinový pracovný čas – čas je pritom pomerne flexibilný, ak si potrebuješ niekam cez deň odskočiť, nie je problém veci dorobiť neskôr
  • Zvyšovanie platu podľa tvojej šikovnosti – máme presné, merateľné ciele na výkon
  • Naučíš sa niečo nové – v čom sa potom môžeš posúvať ďalej

Nemusíte písať motivačné listy, len nám pošlite cez Profesiu príklad článku/ov, alebo iného obsahu, ktorý ste napísali alebo vytvorili. Poprípade skomentujte, čo by ste na ňom ešte vylepšili alebo iné, podľa vás dôležité info. Ak používate nejaké nástroje, napíšte aké.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Google Sheets - Mierne pokročilý
Canva - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Samostatnosť – absolútna nutnosť
  • Vlastný počítač a pripojenie na internet nutnosť
  • Budeme jediný tvoj zamestnávateľ - nehľadáme niekoho, kto bude mať vlastnú klientelu aj mimo nás.​

Gradeta je malý tím špecialistov, ktorí konzultujú internetový marketing pre najväčšie značky na Slovensku, v ČR a v Maďarsku, najmä SEO. SEO služby staviame na 20-ročných skúsenostiach.
ID: 4788141  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac