Emailingový a telefonický špecialista – zaujímavá práca z domu

Gradeta s. r. o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čím skôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme pre najväčšie značky na Slovensku, referencie si pozri na webe Gradeta.sk. Tvojou prácou bude oslovovať rôzne iné weby – naučíme ťa, ako tie weby hľadať a ako presne s nimi komunikovať - či by neodkázali na klientov web. Väčšinou preto, že klient vytvoril na webe niečo úžasné a chce mať viac návštevnosti na svojich stránkach. Volá sa to linkbuilding.

Hľadáme človeka, ktorý má perfektné komunikačné vlastnosti – aj emailové aj telefonické. Hľadáme niekoho, kto má disciplínu a vie pracovať z domu.

Náš tím má 8 ľudí, všetci pracujú z domu a dá sa od nich veľmi veľa naučiť. To zistíš.

• Práca z domu – máme nástroje, ktoré ti budú prácu uľahčovať
• 7 hodinový pracovný čas – čas je pritom pomerne flexibilný, ak si potrebuješ niekam cez deň odskočiť, nie je problém veci dorobiť neskôr
• Zvyšovanie platu podľa tvojej šikovnosti – máme presné, merateľné ciele na výkon
• Naučíš sa niečo nové – v čom sa potom môžeš posúvať ďalej, ak budeš chcieť

V žiadosti o prácu pošli krátky výstižný email, ako chápeš, o čom bude náplň tvojej práce. Nejde o to, aby si sa trafil/a, ale o to, aby sme videli, ako komunikuješ emailom. Ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

E-mail - Expert
Vzdialená podpora - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Google Meet - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Zákaznícka podpora, telemarketing alebo niečo podobné

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť – absolútna nutnosť
• Skúsenosti s telemarketingom alebo podobným výhodou
• Znalosť českej gramatiky výhodou – máme aj českých klientov
• Znalosť maďarčiny výhodou – máme aj maďarských klientov
• Znalosť webových stránok na vyššej ako používateľskej úrovni výhodou
• Vlastný počítač a pripojenie na internet nutnosť

Gradeta je malý tím špecialistov, ktorí konzultujú internetový marketing pre najväčšie značky na Slovensku, v ČR a v Maďarsku, najmä SEO. SEO služby staviame na 20-ročných skúsenostiach.
ID: 4020593  Dátum zverejnenia: 18.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac