2 500 - 5 000 EUR

Rezident quality engineer - Nemecko

GQsystems, s.r.o.

Miesto práce
Meerane, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme rezidenta kvality pre nášho zákazníka, ktorý dodáva interiérové súčiastky pre automobilový priemysel a ktorý bude vykonávať nasledovné:

• Riešenie kvalitatívnych problémov / vybavovanie sťažností na kvalitu (vytváranie Q alertov, tréning zodpovedných osôb )
• Sledovanie stavu kvality produktu, komunikácia so zákazníkom o chybách, analýza chýb, prezentácia opatrení zákazníkovi
• Analýza nezhodných dielov z linky, okamžitý report ohľadom nezhodných dielov (Pareto analýza)
• Analýza dát nezhodných dielov / analýza dát zo sortovania a prípadných opráv
• Testy a skúšky na výrobnej linke
• Náhodné kontroly výrobku / pravidelné kontroly výrobku ( Produktový audit )
• Denný reporting ohľadom situácie
• Spravodajské informácie zo závodu, užitočné pre zadávateľa
• Reporting európskemu manažmentu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

záleží od skúseností a formy spolupráce

Benefity budu prezentovane na stretnutí

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Tier 1 a OEM automotive

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť s prácou v oblasti kvality v automobilovom priemysle

Firma GQsystems úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011. Hlavnou činnosťou spoločnosti GQsystems je dodávať firmám v automobilovom priemysle vysokokvalifikovaných odborníkov. Prioritne sa špecializujú na pozície v oblasti Automotive Quality a to najmä na Rezidentných inžinierov kvality a Inžinierov internej a zákazníckej kvality pre OEM. Firma združuje mnohých expertov, ako napríklad APQP Inžinieri, Inžinieri dodávateľskej kvality a rôznych iných. Medzi ďalšie činnosti GQsystems biznisu je dodávanie personálu do Meracích centier a stredísk (CMM) v automobilovom priemysle a poskytovanie kvalitných softvérových riešení.

Spoločnosť GQsystems aktívne pôsobí v zavádzaní inovácií a aplikácií, ktoré pomáhajú ľahšie riadiť a implementovať najnovšie technológie a súčasne zákazníkom poskytovať služby s pridanou hodnotou. Klientmi firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kasalova 27
949 01 Nitra
ID: 3650215   Dátum zverejnenia: 23.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   záleží od skúseností a formy spolupráce