Inžinier Kvality - SQA

GQsystems, s.r.o.

Miesto práce
Holíč, Trnavský kraj, Senica, Skalica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
08.01.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu externých inžinierov hľadáme novú kolegyňu alebo kolegu na pozíciu : SQA Engineer

Rozvíjanie a údržba systému manažérstva kvality smerom k dodávateľom
Účasť na zavádzaní nového produktu a plánovaní kvality v predsériovej fáze projetku
Spracovávanie problémov kvality súvisiacich s dodávateľmi
Manažment nápravných opatrení pri problémoch s dodávateľmi
8D repoty (prijímanie, vyhodnotenie)
Spracovávanie dodávateľských PPAP
Trial requests management
Spolupráca so vstupnou kontrolou
Spolupráca s dodávateľmi
Iná konzultantská činnosť v oblastimanažmentu kvality dodávateľov
úzka spolupráca s projektovým tímom
kozultantská činnosť v oblasti kvality

Skúsenosť ako externý inžinier pre poprednú spoločnosť v oblasti kvality pre automobilový priemysel
Štandardné firemné benefity
Služobný telefón, mobil, auto
Nadštandardné platové podmienky Skúsenosť ako externý inžinier pre poprednú spoločnosť v oblasti kvality pre automobilový priemysel
Nadštandardné platové podmienky

Spoločnosť GQsystems nie je personálna agentúra a nepôsobíme v oblasti sprostredkovania zamestnania.

Zaoberáme sa poskytovaním vysoko - profesionálnych služieb vo forme externého inžinieringu pre spoločnosti v automobilovom priemysle.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzi našich klientov patria významné spoločnosti, ktoré sa zaoberajú vývojom, výrobou a dodávaním komponentov pre automobilový priemysel, alebo popredný OEM výrobcovia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

znalosť prostredia v automobilovom priemysle
Skúsenosť na podobnej pozícii
zodpovednosť
spoľahlivosť
precíznosť
flexibilita
práca v tíme

Firma GQsystems úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011. Hlavnou činnosťou spoločnosti GQsystems je dodávať firmám v automobilovom priemysle vysokokvalifikovaných odborníkov. Prioritne sa špecializujú na pozície v oblasti Automotive Quality a to najmä na Rezidentných inžinierov kvality a Inžinierov internej a zákazníckej kvality pre OEM. Firma združuje mnohých expertov ako napríklad APQP Inžinieri, Inžinieri dodávateľskej kvality a rôznych iných. Medzi ďalšie činnosti GQsystems biznisu je dodávanie personálu do Meracích centier a stredísk (CMM) v automobilovom priemysle a poskytovanie kvalitných softvérových riešení.

Spoločnosť GQsystems aktívne pôsobí v zavádzaní inovácií a aplikácií, ktoré pomáhajú ľahšie riadiť a implementovať najnovšie technológie a súčasne zákazníkom poskytovať služby s pridanou hodnotou. Klientmi firmy GQsystems sú medzinárodné spoločnosti pôsobiace na Slovensku. Svoje služby firma poskytuje naprieč celou Európou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kasalova 27
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zdenek Súkup
Tel.: 0902 401 043
E-mail: poslať životopis
ID: 3260575   Dátum zverejnenia: 5.12.2017