THT Technik

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac+ dochádzková prémia 90 EUR, pozičná prémia 45 EUR, 13. plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za činnosti THT procesu, depanelizácie dosiek plošných spojov (DPS) a finálnej montáže elektronických zostáv podľa normy IPC-610
  • Podpora, príprava a tvarovanie komponentov pre ručné osádzanie THT komponentov
  • Údržba ručných tvarovacích zariadení pre THT
  • Údržba rezacích strojov pre DPS
  • Vkladanie/vyberanie DPS do/zo spájkovacích rámov
  • Ručná montáž elektronických zostáv podľa predpísaného pracovného postupu
  • Manipulácia s DPS a ich príprava pred a po procese selektívneho spájkovania
  • Obsluha zariadenia strojného spájkovania (cínová vlna, selektíivna vlna) a vykonávanie pravidelných údržieb/opráv na tomto zariadení
  • Mechanické opravy, čistenie strojov a zariadení
  • Údržba a starostlivosť o ručné spájkovacie a odsávacie zariadenia
  • Podpora výrobých processov
  • Práca na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika (výhodou)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manualna a technická zručnosť
  • Znalosť elektronických komponentov THT (vývodové komponenty) a SMT
  • Znalosť spájkovania THT a SMT
  • Odborná manipulácia s elektronickými súčiastkami

Kontakt

GPV Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej dánskej spoločnosti GPV , ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Záturová
Tel.: +421915187400
E-mail: poslať životopis

O GPV

GPV je globálna spoločnosť poskytujúca EMS (z anglického Electronics Manufacturing Services, teda služby výroby elektroniky) zameraná na svojich zákazníkov. Našou víziou je byť najdôveryhodnejším, najvýkonnejším a najlepším partnerom v oblasti EMS. So sídlom v Dánsku a výrobnými prevádzkami po celom svete poskytujeme komplexné riešenia v oblasti elektroniky, káblových zväzkov, mechatroniky a mechanickej montáže, vrátane návrhov, technickej podpory a aktivít v oblasti vývoja skúšok. Veríme, že výsledky vytvárajú ľudia. Let’s accomplish more together.

ID: 4063124  Dátum zverejnenia: 6.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac