Senior Accountant

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
01.07.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13th & 14th salaries, monthly bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Responsibility for accounting and taxes at the permanent establishment of GPV Austria Cable GmbH (C-SK) in Slovakia
  • Ensuring that the principles of proper accounting and tax regulations are observed at all times, including proper filing
  • Processing accounts receivable and accounts payable accounting
  • Maintenance of the index to appendices and intercompany allocations
  • Preparation of month-end-closing and reporting to the headquarters
  • Preparation of tax declarations (VAT, annual income tax, etc.), responsibility for timely creation and submission of tax declarations to the tax office
  • Responsibility for the General Ledger

flexible working time

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Finance, Accounting

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Accounting and balancing - Pokročilý
Slovak GAAP and tax law - Pokročilý
Microsoft Office (Word, Excel, Outlook) - Pokročilý
Accounting principles according IFRS (Optional) - Základy
Austrian GAAP and tax law (Optional) - Základy
IBM Cognos (Optional) - Základy
ERP system Dynamics AX (or NAV) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Accounting, balancing

Počet rokov praxe

3

  • Self-driven
  • Responsible
  • Structured way of work
  • Flexible
  • Assertive
  • Loyal

Kontakt

GPV Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej dánskej spoločnosti GPV , ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Potúčková
Tel.: +421333214033
E-mail: poslať životopis

O GPV

GPV je globálna spoločnosť poskytujúca EMS (z anglického Electronics Manufacturing Services, teda služby výroby elektroniky) zameraná na svojich zákazníkov. Našou víziou je byť najdôveryhodnejším, najvýkonnejším a najlepším partnerom v oblasti EMS. So sídlom v Dánsku a výrobnými prevádzkami po celom svete poskytujeme komplexné riešenia v oblasti elektroniky, káblových zväzkov, mechatroniky a mechanickej montáže, vrátane návrhov, technickej podpory a aktivít v oblasti vývoja skúšok. Veríme, že výsledky vytvárajú ľudia. Let’s accomplish more together.

ID: 3912049  Dátum zverejnenia: 14.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac