Referent zákazníckeho servisu

Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac+ 13. plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Svojou činnosťou poskytuje podporu GPV Slovakia v oblasti plánovania v internom výrobnom systéme a komunikácie so zákazníkom:
  • Denná komunikácia a riešenie problémov so zákazníkom / informovanie o dodacích termínoch, informovanie o stave zákazníckej objednávky
  • Neustály prehľad o aktuálnom stave zákazníckych objednávok / pravidelné informovanie zákazníka, ak je vyžadované
  • Prijímanie zákazníckych objednávok a ich zadanie do systému
  • Vytváranie potvrdení zákazníckej objednávky
  • Vystavovanie dodacích listov
  • Aktívna spolupráca s oddelením výroby ohľadom operatívneho plánovania výroby
  • Aktívna spolupráca s oddelením logistiky ohľadom vývozných termínov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Anglický jazyk slovom aj písmom
  • Komunikatívne zručnosti
  • Profesionálna písomná a verbálna komunikácia so zákazníkom
  • Tímový hráč
  • Spolupráca a pomoc
  • Zodpovednosť
  • Spoľahlivosť
  • Flexibilita

Kontakt

GPV Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej dánskej spoločnosti GPV , ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Záturová
Tel.: +421915187400
E-mail: poslať životopis

O GPV

GPV je globálna spoločnosť poskytujúca EMS (z anglického Electronics Manufacturing Services, teda služby výroby elektroniky) zameraná na svojich zákazníkov. Našou víziou je byť najdôveryhodnejším, najvýkonnejším a najlepším partnerom v oblasti EMS. So sídlom v Dánsku a výrobnými prevádzkami po celom svete poskytujeme komplexné riešenia v oblasti elektroniky, káblových zväzkov, mechatroniky a mechanickej montáže, vrátane návrhov, technickej podpory a aktivít v oblasti vývoja skúšok. Veríme, že výsledky vytvárajú ľudia. Let’s accomplish more together.

ID: 3324218  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac