THT Process Engineer

Miesto práce
Priemyselná 3, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13.plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Nastavovanie procesov THT strojov a zariadení
  • Programovanie strojov a zariadení určených pre THT process výroby
  • Nastavovanie teplotných profilov pre strojové a selektívne spájkovanie
  • Technická podpora a nastavovanie tvarovacích zariadení THT komponenotv
  • Vytváranie postupov preventívnej a pravidelnej údržby
  • Vykonávanie určených predpisaných údržieb
  • Komunikácia s externými technikmi, objednávanie servisu
  • Aktívne riešenie vzniknutých technických a procesných problémov
  • Neustále zlepšovanie procesov
  • ESD koordinátor (zriadenie ESD pracoviska, udržiavanie ESD pracoviska v riadenom stave, vykonávanie ESD auditov, opravy/údržby ESD pracovísk)
  • Vytváranie pracovných podmienok na základe slovenskej legislatívy v oblasti BOZP
  • Definovanie OOPP pre vybrané výrobné procesy
  • Definovanie / návrh prípravkov na zefektívnenie výrobného procesu
  • Špecifikácia potrebných náhradnych dielov
  • Koordinácia a podpora zmenových THT technikov
  • Plnenie úloh podľa pokynov od nadriadeneho (THT Process Leader)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • Znalosť IPC A-610
  • Zručnosť v ručnom spájkovaní
  • Znalosť elektro komponentov
  • §21,22 výhodou
  • Znalosť procesov výroby EMS (prax s výrobou SMT a THT)
  • Prax na podobnej pozícii
  • Technická zručnosť

Kontakt

GPV Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej dánskej spoločnosti GPV , ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Záturová
Tel.: +421915187400
E-mail: poslať životopis

O GPV

GPV je globálna spoločnosť poskytujúca EMS (z anglického Electronics Manufacturing Services, teda služby výroby elektroniky) zameraná na svojich zákazníkov. Našou víziou je byť najdôveryhodnejším, najvýkonnejším a najlepším partnerom v oblasti EMS. So sídlom v Dánsku a výrobnými prevádzkami po celom svete poskytujeme komplexné riešenia v oblasti elektroniky, káblových zväzkov, mechatroniky a mechanickej montáže, vrátane návrhov, technickej podpory a aktivít v oblasti vývoja skúšok. Veríme, že výsledky vytvárajú ľudia. Let’s accomplish more together.

ID: 2955881  Dátum zverejnenia: 17.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac