Testovací technik

Miesto práce
Priemyselná 1, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac+ 90 eur dochádzkový bonus, 45 eur pozičný bonus, 13.plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora výroby v oblasti testovania
  • Príprava testovacích zariadení pre nové výrobné objednávky
  • Pravidelná kontrola testovacích zariadení podľa pravidiel CSK
  • Zodpovednosť za plynulý chod testovania DPS počas pracovnej zmeny
  • Oprava a modifikácia testovacích zariadení
  • Rozvoj testovacej infraštruktúry, HW a SW
  • Analýza vyradených DPS po teste
  • Oprava vyradených DPS po teste
  • Údržba testovacích zariadení
Práca na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Vzdelanie a vedomosti v oblasti elektroniky/elektrotechniky alebo ekvivalentné skúsenosti
  • § 21 elektrotechnické minimum
  • Dobré mechanické zručnosti
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Základy anglického jazyka výhodou
  • Prax v oblasti testovania alebo prax v elektrotechnickej výrobe výhodou

Kontakt

GPV Slovakia s.r.o. je dcérska spoločnost nadnárodnej dánskej spoločnosti GPV , ktorá je jedným z najvýznamnejších poskytovateľov elektrotechnickej výroby (EMS provider - výroba elektronických jednotiek, osádzanie dosiek plošných spojov SMT, THT, testovanie, čistenie DPS, lakovanie, finálna montáž ...).

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Záturová
Tel.: +421915187400
E-mail: poslať životopis

O GPV

GPV je globálna spoločnosť poskytujúca EMS (z anglického Electronics Manufacturing Services, teda služby výroby elektroniky) zameraná na svojich zákazníkov. Našou víziou je byť najdôveryhodnejším, najvýkonnejším a najlepším partnerom v oblasti EMS. So sídlom v Dánsku a výrobnými prevádzkami po celom svete poskytujeme komplexné riešenia v oblasti elektroniky, káblových zväzkov, mechatroniky a mechanickej montáže, vrátane návrhov, technickej podpory a aktivít v oblasti vývoja skúšok. Veríme, že výsledky vytvárajú ľudia. Let’s accomplish more together.

ID: 2861627  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac