Technik údržby

GPV Slovakia (Nova) s. r. o.

Miesto práce
okres Ilava
Termín nástupu
ASAP
5,4 EUR/hod.Ponúkame základnú mzdu minimálne 5,40 Eur/hod./brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • odstraňuje poruchy vzniknuté na elektrických zariadeniach a inštaláciách
  • údržba a výroba el. rozvádzačov
  • vykonáva montáž elektrických rozvodov NN
  • vykonáva obsluhu a údržbu kompresorov, tlakových nádob, VZT a ostatných zariadení budovy
  • vykonáva opravy a rekonštrukčné práce na elektrických častiach budov svetelné a zásuvkové rozvody
  • vykonáva sťahovanie výrobných liniek, strojov a zariadení vrátane pripojenia na infraštruktúru (elektrina, IT sieť, voda, odsávanie)
  • obsluha, údržba a opravy neelektrických zriadení budovy, podláh a príslušenstva
  • údržba a oprava sociálnych zariadení, nábytkov, stolov, regálov, vozíkov a pod.,
  • pomocné práce pri oprave a údržbe strojov a zariadení budovy
  • manipulačné a montážne práce
  • práce vo výškach (po zaškolení)

  • mzdový systém založený na zručnostiach
  • strava 1,21€ / 1,54€ zrážka
  • príspevok na nápoje v kávomatoch
  • Fitfabrik
  • DDS
  • príspevok na cestovné 1,50€/km
  • príspevok na rekreáciu
  • stabilizačné a jubilejné odmeny
  • letná a zimná odmena

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač, ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

  • vyhláška § 22
  • logické a technické myslenie
  • manuálna zručnosť
  • prax so zapájaním elektrických inštalácii

GPV je druhou najväčšou európskou spoločnosťou poskytujúcou elektronické výrobné služby (EMS). Tvoria ho spoločnosti Enics a GPV, ktoré spojili svoje sily v októbri 2022. GPV má 19 výrobných závodov, 11 kancelárií na 3 kontinentoch a celosvetovo má 8 500 zamestnancov.
Ponúkame výrobu elektroniky a širokú škálu súvisiacich služieb spoločnostiam, ktoré zastupujú priemyselné technológie, stavebnú techniku, dopravu, meranie a riadenie, čistiace technológie, medicínsku technológiu a špičkové technologické zariadenia pre spotrebiteľské trhy.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dominika Gallovičová
Tel.: +421905160060
E-mail: poslať životopis
ID: 4542462  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,4 EUR/hod.