Pracovník skladu

GPV Austria Cable GmbH, organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Priemyselná 1187/1a, Hlohovec-Šulekovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ odmena za výkon do výšky 80 EUR + 13. plat + všetky príplatky zo zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a správne uskladnenie materiálu
- evidencia materiálu na sklade v systéme
- označovanie materiálu
- expedícia objednávok
- účasť na inventúre skladu
- zodpovednosť za poriadok na pracovisku
- práca na 2 zmeny (06:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00)

- stravné lístky na kartu
- práca pre stabilnú, medzinárodnú firmu
- preplácané nadčasy alebo náhradné voľno

Vopred ďakujeme za pochopenie, že kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú potrebné predpoklady.
Pohovory sa budú konať na adrese zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z práce v sklade výhodou
- základné zručnosti práce s PC
- preukaz na VZV je výhodou, nie podmienkou
- logické myslenie
- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
- práca nie je fyzicky náročná, ale občas treba preniesť bremeno

Spoločnosť GPV má viac ako 50-ročné skúsenosti s výrobou elektroniky. Je jedným z desiatich najväčších európskych poskytovateľov EMS (Electronics Manufacturing Services). Špecializuje sa na návrh a inžinierstvo produktov, vývoja testov, mechaniky, káblových zostáv a zostavovania ovládacích komponentov.
Spoločnosť bola založená v roku 1961 ako Glostrup Plade Vaerksted. Neskôr sa premenovala na GPV. V roku 1986 bola spoločnosť kótovaná na dánskej burze cenných papierov. V januári 2016 bola GPV kúpená priemyselným konglomerátom Schouw & Co. Táto akvizícia znamená novú kapitolu v histórii GPV s ešte ambicióznejšími cieľmi rastu. Spoločnosť má sídlo v Dánsku a výrobné závody má v deviatich krajinách vrátane Slovenska, Rakúska, Číny, Dánska, Nemecka, Mexika, Srí Lanky, Švajčiarska a Thajska.
Na Slovensku prebieha výroba a montáž káblových zväzkov a zostavovanie ovládacích komponentov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 1187/1A
92003 Hlohovec - Šulekovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ľubomír Kapoun, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 3981973  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac