Výrobný technik

GPV Austria Cable GmbH, organizačná zložka Slovensko

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
01.06.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spravovanie a riadenie internej výrobnej dokumentácie
- Zadávanie všetkých potrebných informácií týkajúcich sa množstva a zoznamu materiálov a potrebných výrobných operácií do ERP systému
- Aktívna spolupráca s oddelením nákupu ohľadom technických požiadaviek vzťahujúcich sa k nakupovaným komponentom
- Aktívna spolupráca s oddelením výroby ohľadom operatívneho plánovania výroby a výrobnej dokumentácie
- Preberanie zdrojových údajov a ich implementovanie do internej dokumentácie vrátane aktualizácie ERP systému / riešenie technických problémov
- Zavádzanie technických zmien výrobku do výroby, kontrola a aktualizácia výrobnej dokumentácie
- V prípade potreby realizuje školenia pre operátorov výroby na správne vykonávanie výrobných operácií podľa pracovných postupov
- Dohliada na vzorkovú výrobu zvereného produktu a rieši vzniknuté problémy

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900,00 EUR

- 13. plat a ďalšie odmeny
- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- Firemné podujatia
- Jazykové kurzy príp. iné vzdelávanie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ochota učiť sa nové veci
- Zodpovednosť, komunikatívnosť, dôslednosť
- Skúsenosti na pozícii výrobného technika výhodou, avšak pozícia je vhodná aj pre absolventov, ktorí majú záujem učiť sa

Výroba , montáž a predaj káblových zväzkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Priemyselná 1187/1A
920 03 Hlohovec - Šulekovo

Kontakt

ID: 3653028   Dátum zverejnenia: 26.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900,00 EUR