Можливість для людей з України

Lekár - Rádiológ v Gynekologicko-pôrodníckej nemocnici aj na dohodu, príp. živnosť

GPN s.r.o., Partizánska 27, 811 03 Bratislava

Miesto práce
Partizánska 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
3 027 - 3 935 EUR/mesiacPolročné + koncoročné odmeny Mzda je v závislosti od započítanej odbornej praxe a špecializácie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vykonávanie rádiodiagnostických vyšetrení - Ultrazvuk prsníkov + Mamografia

- všetky benefity od prvého dňa zamestnania
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory
- možnosť stravovania v jedálni (obed alebo večera - stravná jednotka 1,20 Eur)
- príplatky nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4505106  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 027 EUR/mesiac