Lekára/ka na novorodenecké oddelenie

GPN s.r.o., Partizánska 27, 811 03 Bratislava

Miesto práce
Partizánska 27, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
1 270 - 4 500 EUR/mesiac13. a 14. plat Výška mzdy závisí od dosiahnutého ukončeného vzdelania Horná hranica mzdy zahŕňa pohotovostné služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o donosených a ľahko nedonosených novorodencov, poskytovanie resuscitácie, stabilizácie životných funkcií s poresuscitačná starostlivosť. Starostlivosť o novorodencov s ľahkou perinatálnou patológie (infekcie, hyperbilirubinémia), vykonávanie skríningových vyšetrení a edukačná starostlivosť o matky.

- benefity od prvého dňa zamestnania
- náborový príspevok vo výške 2.000,- EUR
- polročné a ročné odmeny vo výške platu
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
- príjemné pracovné prostredie - moderné priestory, vybavené najmodernejšou zdravotníckou technikou
- stravovanie v našej závodnej jedálni za 1,2€

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu pošlite životopis na :
GPN s. r. o.
Partizánska 27, 811 03 Bratislava
email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Špecializácia nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie voči klientkam a spolupracovníkom.

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3944823  Dátum zverejnenia: 1.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 270 EUR/mesiac