Sestra na novorodenecké oddelenie

GPN s.r.o., Partizánska 27, 811 03 Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 075 - 1 500 EUR/mesiacpolročné a koncoročné odmeny minimálne vo výške platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novorodenecká sestra na novorodenecké oddelenie

- jednorazový náborový príspevok (1000,- Eur)
- polročné a ročné odmeny vo výške platu
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory.
- stravovanie v našej závodnej jedálni za 1,2€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3858863  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 075 EUR/mesiac