Administratívny pracovník nástrojárne

GPM Tools, s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 320, 976 31 Vlkanová
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 400 EUR/mesiacMzda je viaczložková a záleží od konkrétnych skúseností kandidátov a zároveň ochoty učiť sa a rásť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-všeobecná administratívna agenda
-kontrola dochádzok zamestnancov
-kontrola evidovaných prác zamestnancov v IS
-nákup pre prevádzku
-kooperácie

-kariérny rast
-práca v mladom dynamickom kolektíve
-príspevky zo sociálneho fondu na rekreačné využitie
-športové a spoločenské aktivity

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať po preselektovaní zaslaných životopisov. Práca je priamo na prevádzke vo výrobnej firme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

GPM Tools, s.r.o., bola založená v roku 2003 ako nástrojáreň, ktorá sa špecializuje výhradne na výrobu nástrojov pre odvetvie práškovej metalurgie.
V nástrojárni GPM Tools, s.r.o. pracujú vysokokvalifikovaní zamestnanci z celého Slovenska, ako aj zo zahraničia, ktorí majú vynikajúce skúsenosti s obsluhou moderných CNC strojov, no pri nástupe do práce nemajú žiadne skúsenosti s výrobou foriem pre práškovú metalurgiu. Po nástupe do firmy prechádzajú rozsiahlymi školeniami. Postupne získavajú špecifické skúsenosti vo vývoji a výrobe foriem pre práškovú metalurgiu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4533734  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac