1 700 - 2 000 EUR

Špecialista pre digitálny marketing

GPM group s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2019 (prípadne dohodou)
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do do nášho tímu skúseného marketingového špecialistu na :

• Nastavovanie, koordináciu a vyhodnocovanie online marketingových kampaní
• Komunikáciu na sociálnych sieťach - nastavovanie stratégie a štýlu komunikácie v súlade s nastavenými cieľmi (Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn)
• Rozvoj a správu obsahu firemnej internetovej stránky
• Priebežný monitoring marketingovej komunikácie konkurencie
• Spolupráca na online projektoch spoločnosti
• Digitálne riešenia promo aktivít spoločnosti – návrh, vytváranie a vyhodnocovanie

• Priestor na profesionálny rozvoj a realizáciu vlastných nápadov
• Práca v zaujimavom a inšpiratívnom prostredí
• Podpora vzdelávania
• Relax zóna

Životopisy a portfólio prosím zasielajte cez profesiu alebo na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.12.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť s firemnou komunikáciou na sociálnych sieťach (B2B, B2C)
- skúsenosť s digitálnym marketingom
- anglický jazyk výhodou,
- time management,
- koncepčné myslenie
- flexibilita

Spoločnosť GPM group s.r.o bola založená v roku 2016, sme mladá inovatívna spoločnosť, zameraná na nové technológie pre finančný trh. Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je vývoj poradenského softvéru, ktorý sme úspešne uviedli na trh a je dôležitou súčasťou pri porovnávaní jednotlivých finančných produktov v poisťovníctve, bankovníctve a finančnom sprostredkovaní. Druhou dôležitou činnosťou je vzdelávanie, ktoré napomáha správnemu využívaniu našich nástrojov ale aj celkovému zlepšovaniu odbornosti našich klientov.

Naším poslaním je dlhodobo zvyšovať kvalitu finančného sprostredkovania pomocou sofistikovaných online nástrojov a vzdelávania. Našimi hodnotami sú: zmysluplnosť, otvorenosť novým nápadom, férovosť, odbornosť, otvorená komunikácia a dlhodobosť.

Hviezdová 1
911 01 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Porubčan
E-mail: poslať životopis
ID: 3804223   Dátum zverejnenia: 6.11.2019