Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocník na stavbách v DE (Montážnik)

GPM GmbH

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
29.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Praca pre pomocnikov v Nemecku! Nemecky TPP! 3 tyždnove turnusy.

Dobrý deň ,

ide o zakladanie okien a montaze kovovych fasad. Hladame stale jedného alebo dvojicu monterov alebo pomocnikov s vlastnym Autom! Dá sa pracovať aj na 3 tyzdnové turnusy a 1 tyzden doma. Pracu mame na dlhodobo a v rôznych mestách Nemecka. Miesto výkonu práce, bude upresnené telefonicky. Ponukame 80€ na osobu na kazdu cestu domov ubytovanie je zdarma a su aj pravidelné zálohy. Zmluva je nemecká na dobu neurčitú.

Kontakt:

V pripade zaujmu sa hlaste na: 0945457043 alebo 004961315533922
Alebo piste E-Mail na: [email protected]
Najdete Nas aj na internete pod: www.gpmbuero.de

Adresa:

GPM GmbH
Schiessgartenstrasse 7
55116 Mainz
Deutschland

Ponúkame pre našich zamestnancov:
- hodinová mzda podľa kvalifikácie od 13,50 €
- diéty podľa daňových predpisov od 18 eur v čistom
- pravidelne navyšovanie mzdy
- možnost pracovať na turnusy
- pridavky na dieta 250€
- nedele a sviatky hradíme extra
- pre každého zamestnanca vedieme pracovné časové konto
- sporenie poskytujeme v súlade s ustanoveniami kolektívnej zmluvy
- peniaze za dovolenku a vianoce poskytujeme v súlade s ustanoveniami kolektívnej zmluvy
- cestovné náklady hradíme paušálne v čistom
- možnosti ubytovania poskytujeme a preberáme my

Poprosím bez autá nereagovať ani nevolať! Je nám to veľmi ľúto ale nie je to bohužiaľ u nás možné.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Vážené dámy a páni,

Už 30 rokov sme na trhu stredne veľkou rodinnou spoločnosťou v oblasti služieb personalistiky, so sídlom v Mainzi a v hlavnom meste Berlíne. Založená bola pánom Petrom Glossmannom a od roku 2006 pokračuje druhou generáciou, pánom Jensom Glossmannom.
Naši personalisti pochádzajú z odvetví, ktoré zastupujú. Vďaka ich špeciálnym znalostiam, dokážu kvalifikovane poradiť. Na základe požiadaviek zákazníkov nájdu správných montérov.

Sústredime sa na konštrukcie okien a fasád. V týchto odvetviach disponujeme kvalifikovaným a spoľahlivým personálom.
Viac ako 200 zamestnancov sú rozmiestnený v Nemecku a ďalších europských krajinách, ako dobre vyškolené pracovné sily. Mnohí z nich pracujú v našej firme už viac ako desať rokov. Naši zákazníci oceňujú kontinuitu a vyžadujú opakovane tých istých montérov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3441677  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac