Montér

GPM Anlagenbau und Industrieanlagen GmbH

Miesto práce
Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
22.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma GPM ponuka pracu v nemecku na nemecku zmluvu

Firma GPM Anlagenbau und Industrieanlagen GmbH ponuka slovakom pracu v nemecku.

Stale sa hlada dvojica monterov s vlastnym autom, na zakladanie okien a montaze kovovych fasad.( Zamestname aj pomocnikov)
Firma GPM ponuka od 1500€ do 2000€ Netto, ubytovanie je zadarmo.
Napriek tomu ponuka firma po 50€ na kazdu cestu domov. Samozrejme davame aj zalohy.

Kontakt:

V pripade zaujmu sa hlaste na: 0945457043 alebo 004961315533922
Alebo piste E-Mail na: m.brandt-gpmbuero@hotmail.com
Najdete Nas aj na internete pod: www.gpmbuero.de

Adresa:

Schiessgartenstrasse 7
55116 Mainz
Deutschland

Ludi zhaname cely rok! (vzdy!)

18€ diety + 50€ na kazdu cestu domov a pravidelne zalohy.

Informácie o výberovom konaní

Ludi potrebujeme stále! Ciže ponúka plati stále.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Vážené dámy a páni,

S viac ako štvrťstoročným obchodným zážitkom sme stredne veľkým rodinným podnikom pre služby v oblasti ľudských zdrojov so sídlom v Mainzi a v hlavnom meste Berlíne. Založil ho Peter Glossmann, druhá generácia bola predstavená v roku 2006 spoločne s Jensom Glossmannom.

Naši plánovatelia pochádzajú z odvetví, ktoré zastupujú. So svojimi špeciálnymi vedomosťami poskytujú kvalifikované poradenstvo. Pre požiadavky našich zákazníkov nájdu správnych montérov.

Zameriavame sa na konštrukciu okien a fasád, ako aj na vykurovanie, klimatizáciu a ventilačné zariadenia. Pre tieto oblasti dočasnej práce poskytujeme kompetentný, mobilný a spoľahlivý personál.

Naša viac ako 200 zamestnancov pracuje ako kvalifikovaní špecialisti v Nemecku a ďalších európskych krajinách v oblasti personálneho lízingu. Mnohí z nich pracujú v našej spoločnosti viac ako pätnásť rokov.

Naši zákazníci oceňujú našu spoľahlivosť a vždy radi volajú mená podľa mena.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

55116 Mainz
Nemecko
ID: 3441677   Dátum zverejnenia: 15.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2800