Asistent obchodného oddelenia – administratívna podpora predaja

GOYART DESIGN, s. r. o.

Miesto práce
Sliačska 1/D, Bratislava
Termín nástupu
od 1.9. 2019 ( podľa dohody)
900 - 1 000 EUR/mesiacod 900 do 1000 , ďalšie odmeny po zapracovaní , podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

OBJEDNÁVKY
- evidencia položiek objednávky- rozpis v systéme
- tvorba skladových kariet pre nový tovar, dovtedy neevidovaný v systéme
- archivácia dokumentov súvisiacich s objednávkou (CP, Zmluva, Cudzia obj.)
- komunikácia s klientom (potvrdzovanie objednávok, inform. o termínoch)
- zasielanie faktúr emailom a poštou
- v prípade projektov- komunikácia s obchodníkom
- priraďovanie obchodníkov ku zákazkám, kontrola ziskovosti objednávok
- vystavovanie dodacích listov
- overovanie dodaní tovaru u klientov (obj.HM, ktoré idú z Cre8)
- riešenie pripomienok ku OF/PO s klientom
- evidencia reklamácií od klientov a posunutie na ďalšie riešenie
tvorba a evidencia vystavených objednávok v systéme FINUS
- tvorba z prijatých objednávok a prepojenie s prijatou objednávkou, tzn. priradenie zákazok
- orientácia v strediskách / zákazkách, v tovare, cenníkoch
- priame objednávanie tovaru u dodávateľov, buď cez goyart template alebo systém dodávateľa
- kontrola správnosti spätného potvrdenia
- archivácia všetkých dokumentov týkajúcich sa vystavených objednávok
- sledovanie predbežných termínov dodania, ich nahadzovanie a neustála aktualizácia v smenách SLUŽIEB, sledovanie dodržiavania termínov
- riešenie reklamácií zistených priamo pri dovoze
- riešenie reklamácií od klientov evidovaných pozíciou č.1
- potvrdzovanie dodávateľských dodacích listov
DOPRAVA - komunikácia so špedičkami za účelom získania najvýhodnejšej dopravy
- zabezpečenie dopravy
- zaslanie potrebných informácií/dokumentov logistickému oddeleniu u dodávateľa
- odsledovanie dodržiavania termínov, prípadné riešenie
SKLAD - objednávanie skladu, nahlasovanie skladových pohybov
- overenie, či bol tovar v očakávaný termín naskladnený
- v prípade potreby, kontrola tovaru priamo v sklade
- tvorba skladových príjemok
- Príprava dokumentov, nahranie údajov do systému potrebných pre evidenciu dodávateľských faktúr
- Informovať obchodníkov/pozíciu č. 1 o skompletizovaní termínov dodania pri projektoch
- Komunikácia s dodávateľmi ohľadom špeciálnych dopytov, odhady nákladov za dopravu/uskladnenie

možnosť flexibilného pracovného času v daných intervaloch, mobil aj na súkromné účely, mladá dynamicky sa rozvíjajúca firma

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť pôsobí v oblasti interiérového vybavenia kancelárií, komerčných, rezidenčných a bytových priestorov. Ponúka produkty špičkových domácich a zahraničných výrobcov. Mladá, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s akcentom na kvalitu produktov a služieb, podporujúca slušnú úroveň medziľudských vzťahov.
Viac informácií na stránke www.goyart.sk
ID: 3741451  Dátum zverejnenia: 16.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 000 EUR/mesiacod 900 do 1000 , ďalšie odmeny po zapracovaní , podľa dohody