Sprievodca degustačným menu vo vysoko hodnotenej prevádzke Gašperov mlyn

Gourmet Moments, s.r.o.

Miesto práce
Batizovce
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac• nástupná mzda bude závisieť od praxe a skúseností kandidáta • súčasťou odmeňovania sú ešte mesačné tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sprevádzanie hostí a ústretová obsluha počas degustačnej večere, t.j. :

  • starostlivosť o hostí a ich pohodlie,
  • príjemná komunikácia s nimi a ochota poradiť im,
  • servírovanie jedál, vína a iných nápojov,
  • ubytovanie hostí v rámci 4 izieb.

Typický deň na pozícii a pracovná doba:

  • servírovanie raňajok,
  • príprava reštaurácie na večerný servis,
  • ubytovanie hostí a poskytnutie základných informácií,
  • usádzanie hostí a ich sprevádzanie degustačným menu, starostlivosť o ich pohodlie a o čistotu jednotlivých pracovísk,
  • Typická pracovná doba rannej zmeny je medzi 7:00 a 15:00 a večernej zmeny medzi 15:00 a 23:00 hod,
  • štvordňový pracovný týždeň - práca sa vykonáva v dňoch streda až sobota, v nedeľu iba raňajkový servis do 12:00 hodiny,
  • práca zahŕňa aj víkendy a sviatky, v závislosti od potrieb reštaurácie.

  • Práca v jednej z najlepších reštaurácií na Slovensku, v príjemnom prostredí, v milom a priateľskom kolektíve ( https://www.forbes.sk/ocenovany-gasperov-mlyn-ma-desat-rokov-jeho-majitelka-priblizuje-co-ju-naucilo-podnikanie/)
  • štvordňový pracovný týždeň a flexibilná pracovná doba – zostáva Vám viac času na to, čo Vás baví,
  • Váš plat sa zvyšuje v závislosti od Vašej aktivity a výsledkov,
  • korektný prístup majiteľov, ktorí rešpektujú legislatívu a dodržiavajú svoje zamestnávateľské povinnosti,
  • obsluha slovenských a zahraničných gastronadšencov a foodies, čo prináša príležitosť stretnúť zaujímavých ľudí a rozvíjať svoje komunikačné schopnosti.
  • možnosť zúčastniť sa foodtripov, školení a návštev dodávateľov
  • teambuldingy v rámci skupiny
  • možnosť vzdelávania a rôznych školení, v záujme ďalšieho rozvoja a zlepšovania Vašich zručností v gastronómii.

• Výberové konanie bude pre našu spoločnosť zabezpečovať personálna agentúra NOVIDEA, s.r.o.
• Prosím Vás, aby ste svoj MOTIVAČNÝ LIST a profesijný životopis poslali na adresu agentúry novidea@novidea.sk
• V sprievodnom texte uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov a presný názov pozície.
• Po vyhodnotení prihlášok bude agentúra NOVIDEA, s.r.o. prihlásených kandidátov informovať o ďalšom postupe.
• Upozornenie: Ak ste od nás nedostali žiadnu odpoveď, prosím pozrite sa aj do záložky nevyžiadanej pošty (SPAM), alebo si pridajte adresu novidea@novidea.sk do svojich kontaktov, aby sa nestalo, že odpoveď bude považovaná za nevyžiadanú poštu a bude automaticky presunutá medzi SPAM.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

gastro

  • Autentický záujem o prácu v gastro sektore,
  • foodies positive -  nadšenec pre trendy v gastro sektore vítaný,
  • skúsenosti zo zahraničia v podmienkach, kde sa poskytuje kvalitný servis sú výhodou,
  • záujem učiť sa nové veci,
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka, znalosť ďalšieho jazyka vítaná,
  • Kultivovaný typ s priateľským a kultivovaným vystupovaním, s výbornými komunikačnými schopnosťami, ktorý je vnútorne motivovaný, samostatný a zodpovedný a teší ho práca v oblasti služieb.

Sme moderná rodinná firma, ktorá vlastní reštauračné a ubytovacie prevádzky Gašperov mlyn a Moment - bistro & ubytovanie. Gašperov mlyn sa dlhodobo drží na vrchole rebríčkov najlepších reštaurácií na Slovensku a bistro Moment je jeho sesterskou prevádzkou. Podobne ako v Gašperovom mlyne, aj v Momente si zakladáme najmä na chutnom jedle pripravenom z čerstvých, sezónnych surovín, príjemnej obsluhe a atmosfére v štýlovom prostredí či skvelých vínach.
ID: 4843622  Dátum zverejnenia: 30.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac