Reagujte bez životopisu

Medior Wordpress + WooCommerce developer (+ fullstack)

GoUP s. r. o.

Miesto práce
Kominárska 3A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.7.2020
2 000 EUR/mesiacZávisle na skúsenostiach a znalostiach. Možnosť spolupráce aj vzdialene (čiastočne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔️ Tvorba webov na Wordpress a eshopov na WooCommerce
✔️ Programovanie vlastných Wordpress šablón (bez builderov)
✔️ Prepojenia na API
✔️ Práca s existujúcou custom šablónou pre WooCommerce
✔️ Zmeny a aktualizácie na interných systémoch postavených na PHP
✔️ Úprava a optimalizácia existujúcich klientských webov

Moderný Industriálny office plný fajn ľudí, len pozri: https://www.youtube.com/watch?v=j4FmtSRQWgs
MultiSport - to je tá karta, ktorá ťa zadarmo dostane na 300+ športovísk po celom Slovensku
Firemná angličtina 2x týždenne
Káva - Trieste - 2 druhy. Už ani do kaviarne nebudeš chcieť chodiť
Xbox - frčí hokej, futbal a Mortal Combat
Flexibilný čas - neznamená od nevidím do nevidím, ale že si posunieš pracovnú dobu ak ti to viac vyhovuje.
Dream-tím - je dôležité veľa vedieť, poriadne robiť, ale aj byť normálny

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
WordPress - Expert
WooCommerce - Pokročilý
jQuery - Pokročilý
CSS - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

2

- Schopnosť vidieť Frontend - na základe dát z Adobe XD alebo Photoshop PSD vytvoriť šablónu (pixel-perfect v rámci možností po konzultácii s grafikom)
- Wordpress custom development - tvoriť vlastné šablóny z XD alebo PSD
- Skúsenosti z WooCommerce - integrácia na platobné systémy, XML feedy, fakturačné systémy, ...
- Schopnosť tvoriť v PHP a MySQL - naše interné systémy sú úplne mimo WP
- Orientácia na optimalizáciu rýchlosti načítania webu
- Dobrá znalosť jQuery
- Vysoká zodpovednosť za svoju prácu a jej výsledky je nevyhnutnosť.
- Ak chápeš, že práca nie je len o tvojich úlohách, ale dokážeš priniesť do tímu aj niečo viac - chceme ťa!

Sme digitálna agentúra od roku 2008. Máme za sebou stovky úspešných kampaní a klientov, ktorých sme vybudovali na špičky v obore.

Je nás 12, takže u nás sa nestratíš. Spoliehame sa na tvoje schopnosti a máme radi samostatnosť a zodpovednosť. A to vieme aj náležite odmeniť. Pretože my si za našou prácou stojíme a vieme, že našim klientom prinášame zisk.

Klienti na ktorých budeš pracovať sú naši rovnocenní partneri. To čo im poradíme, to berú vážne., máme preto v mnohých prípadoch pri našich rozhodnutiach voľnú ruku a náš cieľ je najvyšší zisk za najnižšie náklady.

A všetci máme spoločný cieľ: Rásť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3920269  Dátum zverejnenia: 4.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac