Kuriér - firemné auto + výplata kľudne každý deň! Prevažne víkendy

Gotoyou s. r. o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chvíľu neposedíš a chcel by si mať akčné zamestnanie, ktoré ťa určite nebude nudiť? Neustále rád prekračuješ svoje limity? Tak to ťa CHCEME do tímu. Momentálne v Košiciach hľadáme kuriérov, ktorí budú ľuďom doručovať objednávky z najrôznejších reštaurácií podľa ich priania.

Flexibilita a motivácia – to je u nás základom! Pracovať môžeš podľa toho, kedy si zvolíš smeny, takže je to len na tebe. Zaplatíme ti za každú doručenú objednávku. Takže koľko stihneš doručiť objednávok za smenu, toľko si zarobíš. Zároveň Ti ale garantujeme minimálnu hodinovú mzdu a celé sprepitné je tvoje. Navyše na výplatu nemusíš čakať, pretože ti ju môžeme dať KAŽDÝ DEŇ!

- Vyplácanie mzdy kľudne každý deň pomocou aplikácie
- Služobné auto vrátane tankovacej karty
- Sprepitné
- Flexibilné plánovanie smien v aplikácii
- Žiadny minimálny počet smien – vhodné aj ako privyrobenie si, či brigáda k štúdiu
- Spolupráca na IČO
- Zaškolenie
- Firemná uniformu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vodičský preukaz sk. B
- Potravinársky preukaz
- Živnostenský list
- Chytrý telefón

Logistická společnost zabývající se rozvozem jídla a zásilek na poslední míli.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4590226  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac