Manipulant

Gotec Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Javorová 794/15, Trenčiansky kraj, okres Partizánske
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávať pracovné operácie súvisiace so zásobovaním jednotlivých procesov na zabezpečenie plynulého chodu výroby.
- Pri zmene vyrábaného produktu zabezpečiť potrebné prípravky.
- Práca s obalovým materiálom, zásobovanie jednotlivých strojov obalovým materiálom.

stravné lístky, príplatok za prácu cez víkend 35 %, príplatok za prácu cez sviatok 100 %, výkonnostná prémia, dochádzková prémia.

Informácie o výberovom konaní

Nástup možný aj ihneď

Požiadavky na zamestnanca

Prax s obsluhou vysokozdvižného vozíka výhodou

Skupina GOTEC je globálnym hráčom v oblasti automobilového priemyslu. S našou obchodnou jednotkou Coating sme špecialisti na povrchové úpravy a nátery. Od pochopenia potrieb zákazníkov, výkresov, výpočtov a cenových ponúk až po SOP pre diely s povrchovou úpravou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3182675  Dátum zverejnenia: 18.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou