Manažér logistiky

Gotec Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Javorová 794/15, 958 04 Partizánske-Veľké Bielice
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1200 € základná mzda mesačne podľa praxe + 100 € dochádzková prémia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a koordinácia úseku logistiky a skladu, zavádzanie logistických projektov
s dodržaním pravidiel systému kvality a environmentu.

• Riadiť vzťahy s dodávateľmi a so zákazníkmi.
• Tvoriť koncepty, plánovať a zavádzať logistické systémy, ktoré budú slúžiť na optimalizáciu a dosiahnutie logistických cieľov.
• Vytvárať predpisy a inštrukcie pre potreby logistiky a skladov.
• Rokovať na dohodách so subdodávateľmi a so zákazníkmi.
• Potvrdzovať termíny realizácie objednávok po dohode s vedením.
• Analyzovať a optimalizovať výdavky odd. logistiky
• Pomáhať pri zavádzaní informačných systémov.
• Dohliadať nad fungovaním skladu.
• Prerozdeľovať úlohy podriadeným pracovníkom.
• Orientovať sa vo výrobných plánoch zákazníka.
• Zavádzať nové riešenia na zlepšenie práce (plynulosť logistického systému).
• Predkladať návrhy na zmeny, vylepšenia, atď. na zvýšenie efektívnosti a zlepšenie pracovných podmienok zamestnancov.

- stabilné zamestnanie
- profesionálne zaškolenie
- práca na hlavný pracovný pomer
- atraktívny prémiový systém Gotec group
- motivačný bonus
- ročný bonus

Ďakujeme všetkým uchádzačom o zamestnanie. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikácia, analytické myslenie, organizovanie vlastnej práce a práce podriadených, prijímanie rozhodnutí, nezávislosť v rozhodovaní, práca s PC – užívateľská úroveň (Word, Excel, Outlook,), tímová práca, znalosť AJ alebo NJ slovom a písmom.
Osobnostné predpoklady:
- precíznosť
- svedomitosť
- presnosť
- bezúhonnosť
- zodpovednosť

Spoločnosť zaoberajúca sa povrchovou úpravou kovových a plastových dielov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Javorová 794/15
958 01 Partizánske

Kontakt

ID: 1522911   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1200 € základná mzda mesačne podľa praxe + 100 € dochádzková prémia.