Grafik

Gotana, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska, Bardejov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac1 200 EUR/mesiac - živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Látky a ich dizajn sú našou vášňou /sami si ich navrhujeme a vyrábame/, preto rátame s tým, že po zaškolení sa do nich ponoríš a budeš nimi žiť rovnako intenzívne ako my. Do nášho kreatívneho tímu aktuálne hľadáme ďalšieho grafika, ale aj parťáka. Hľadáme energickú osobnosť, ktorá sa len tak s niečím neuspokojí.

Tvojou úlohou bude:
- grafické spracovanie podkladov do tlače - budeš spracovávať už hotové vzory pre potlač textilu v spolupráci s hlavnou dizajnérkou
- príprava podkladov pre eshop - budeš fotiť produktové fotky, bannery na web, newslettre
- tvorba kreatívnych vizuálov pre sociálne siete v spolupráci s marketérom

Veľkou výhodou je prax v ecommerce: úprava vizuálu webu, tvorba kreatívy pre sociálne siete, skúsenosť s formátmi Google, FB, Youtube reklamy, príprava contentu v mailingových systémoch.

Ponúkame
- firemnú kultúru zameranú na vzťahy a dôveru - naši ľudia sú naše
najdôležitejšie aktívum
- energickú atmosféru mladého kolektívu - naša práca nás veľmi baví
- prostredie rýchlo rastúcej firmy na 8 trhoch EU - lídra vo svojom
odvetví
- osobný a profesijný rozvoj ako súčasť firemného poslania - vízia je, že
budeš rásť spolu s firmou kompetenčne aj mzdovo
- preplácané nadčasy
- espresso, nealko, ovocie na pracovisku platené firmou
- oddychová miestnosť s ping-pongom, šípkami, xbox
- tímové posedenia pri pive platené firmou, teambuildingy atď

Skrátka sa u nás má človek cítiť tak dobre, aby sa mohol sústrediť na prácu, ktorá ho baví a dáva mu zmysel.

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať na základe životopisu a ukážky prác.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert

Počet rokov praxe

1

Ak si tvorivý, máš cit pre dizajn, nebojíš sa prezentovať a diskutovať svoje nápady, máš rád výzvy, tak nám pošli svoj životopis a portfólio svojich prác, na ktoré si hrdý a keď zaujmeš, určite ťa budeme kontaktovať.

Spoločnosť prevádzkuje internetový obchod s metrovým textilom www.takoy.sk a jeho zahraničné varianty

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4598511  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac