Zástupca manažéra skladu

Gotana, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska, Bardejov
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kategorizácia a označovanie tovaru (roliek látok / metrového textilu) pri prevzatí do skladu značky Takoy,
- kontrola tovaru, zápis do elektronického systému a umiestnenie do regálov - fyzická manipulácia s rolkami textilu,
- organizácia a prípadná výpomoc pri strihaní textilu na menšie časti,
- vyskladnenie zákazníckych balíkov zo skladu a odovzdanie kuriérovi,
- zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov, čistoty a poriadku na pracovisku,
- koordinácia a zodpovednosť za efektívny chod skladu a skladovej dokumentácie,
- koordinácia aktivít s oddeleniami nákupu, účtovníctva a expedície,
- navrhovanie a implementácia systémových zmien pre zlepšenie efektivity procesov
- vedenie a motivovanie zamestnancov.

- preplácané nadčasy,
- priateľská atmosféra v mladom kolektíve (vek. priemer 30 rokov)
- možnosť kariérneho rastu na tímlídra / manažéra v prudko rastúcej firme
- občerstvenie, káva, nealko, ovocie platené firmou
- oddychová miestnosť s ping-pongom, šípkami, xbox,
- tímové posedenia pri pivku alebo pizzi platené firmou,
- tímbuildingy atď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

NUTNÁ PRAX s vedením ľudí alebo riadením procesov
1

- precíznosť a zmysel pre detaily
- samostatnosť a zodpovednosť
- rýchle učenie sa a neustále zlepšovanie

Spoločnosť prevádzkuje internetový obchod s metrovým textilom www.takoy.sk a jeho zahraničné varianty

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Duklianska, 19
08501 Bardejov

Kontakt

ID: 4062082  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac