Pracovník v sklade textilu

Gotana, s.r.o.

Miesto práce
Duklianska, Bardejov
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s tovarom v sklade textilu značky Takoy
- príjem tovaru do skladu - kotúče textilu sa ručne vyložia z paliet
- kontrola tovaru, zápis do počítača a umiestnenie do regálov
- krájanie textilu na menšie časti podľa potrieb zákazníkov
- kontrola kvality a jej zápis do elektronického systému
- príprava tovaru na expedíciu, balenie do kartónov

- preplácané nadčasy,
- priateľská atmosféra v mladom kolektíve (vek. priemer 30 rokov)
- možnosť kariérneho rastu na tímlídra / manažéra v prudko rastúcej firme
- občerstvenie, káva, nealko, ovocie platené firmou
- oddychová miestnosť s ping-pongom, šípkami, xbox,
- tímové posedenia pri pivku alebo pizzi platené firmou,
- tímbuildingy atď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- precíznosť a zmysel pre detaily
- samostatnosť a zodpovednosť
- rýchle učenie sa a neustále zlepšovanie

Spoločnosť prevádzkuje internetový obchod s metrovým textilom www.takoy.sk a jeho zahraničné varianty

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4062082  Dátum zverejnenia: 15.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac