Obchodník - zástupca obchodného riaditeľa

GORAL, spol. s r.o.

Miesto práce
Veľké Bierovce
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Práca súvisiaca s predajom potravinárskych produktov:
- kompletná starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- kontakt so zákazníkmi
- služobné cesty
2) Uvádzanie noviniek na trh
3) Sledovanie predajnosti výrobkov
4) Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
5) Tvorba obchodných plánov a predajných aktivít
6) Administratívne práce súvisiace s obchodom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda 600,-€ + motivujúce odmeny podľa šikovnosti, odvedenej práce a dosiahnutých výsledkov (upresnenie na pohovore)

- práca v stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu pošlite svoju žiadosť so životopisom mailom na [email protected]
Podmienkou na zaradenie do výberového konania je zaslanie súhlasu so spracovaním osobných údajov.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, ale kontaktovať budeme len tých, ktorí spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- znalosť AJ
- umenie komunikovať s ľuďmi, príjemné vystupovanie, asertivita
- znalosť práce s PC - samozrejmosť
- všeobecný ekonomický prehľad - výhoda
- zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť
- organizačné schopnosti a logické myslenie
- časová flexibilita
- vodičský preukaz B a ochota cestovať
- prax v uvedenej oblasti - výhoda

Obchodná spoločnosť zaoberajúca sa importom a distribúciou najmä konzervovaných potravín.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Veľké Bierovce 276
913 11 Veľké Bierovce
ID: 3755522   Dátum zverejnenia: 3.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná mzda 600,-€ + motivujúce odmeny podľa šikovnosti, odvedenej práce a dosiahnutých výsledkov (upresnenie na pohovore)