HR náborár, Recruiter

GORAC s. r. o.

Miesto práce
Malacky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiacZákladná mzda je závislá od skúseností a šikovnosti kandidáta, k mzde je pripočítaná pohyblivá zložka.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Do našej spoločnosti prijmeme zamestnanca na pozíciu náborár/náborára.
​- aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov na rôzne pozície

- oslovovanie zahraničných kandidátov
​- telefonický kontakt s kandidátmi
​- aktualizácia pracovných ponúk a ich inzerovanie
- administratívna činnosť

- reporting

- Mzda 1 000 € s možnosťou ďalšieho osobnostného rastu

- konečná mzda závisí šikovnosti pracovníka

- Možnosť pracovať aj na SZČO

- Priestor pre sebarealizáciu a možnosť realizácie vlastných nápadov

- Telefón, notebook

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, právo, manažment

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Gruzínsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosť slovenského jazyka - Stredne Pokročilý (B1) a znalosť ruského alebo ukrajinského jazyka - Pokročilý (C1)
  • Minimálne ročná skúsenosť v personálnej agentúre na pozícii koordinátor/náborár výhodou
  • Asertívna komunikácia
  • Flexibilita - ochota pracovať mimo štandardných pracovných hodín (víkendy, neskoré večerné, nočné hodiny)
  • Schopnosť pracovať pod tlakom a v stresových situáciách
  • Orientácia na sociálnych sieťach, slovenských aj zahraničných inzertných portáloch
  • Počítačová gramotnosť na úrovni skúseného užívateľa
  • Chuť dosahovať výsledky

Naša spoločnosť sa zaoberá poradenstvom a konzultáciami v oblasti riadenia firiem.
Zabezpečujeme pre spoločnosti krátkodobých ale aj dlhodobých pracovníkov prevažne na manažérske profesie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrej Mackovič
Tel.: +421940654555
E-mail: poslať životopis
ID: 4820023  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac