Asistentka klientskeho servisu

GOPAS SR, a.s.

Miesto práce
Dr. Vladimíra Clementisa 10, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelení klientskeho servisu hľadáme proaktívnu, komunikatívnu a spoľahlivú asistentku, ktorej náplňou práce bude najmä:

- spracovávanie objednávok a zasielanie pozvánok na školenia a certifikačné skúšky
- telefonický, emailový a osobný kontakt s klientmi
- administratívne a organizačné zabezpečenie plynulého chodu testovacieho strediska
- plánovanie termínov skúšok
- práce administratívneho charakteru: scanovanie, kopírovanie, prepisy textov, korektúry
- tvorba reportov a štatistík pre vedenie spoločnosti
- spolupráca na príprave konferencií, seminárov a iných eventov
- support pre interné oddelenia (klientsky servis, obchod, marketing)

- zaujímavá kreatívna práca v inšpiratívnom mladom kolektíve
- samostatná pracovná pozícia v profesionálnom tíme
- flexibilná pracovná doba
- stravné lístky
- multisport karta
- firemné akcie, teambuildingy (firemné večere, firemné víkendy)
- účasť na konferenciách
- možnosť bezplatne absolvovať školenia ponúkané spoločnosťou GOPAS
- možnosť absolvovať hodiny skupinovej angličtiny

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, svoj štruktúrovaný životopis.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka podmienkou
- komunikatívnosť, dobré organizačné schopnosti
- schopnosť pracovať s ľuďmi
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci
- asertivita, flexibilita
- príjemné a profesionálne vystupovanie, samostatnosť, spoľahlivosť
- vodičský preukaz výhodou

IT školiace stredisko GOPAS SR, a.s., najväčšie IT školiace stredisko v SR a ČR, je držiteľom autorizácií v oblasti vzdelávania firiem Microsoft (Microsoft Certified Partner), Oracle (Oracle Education Oracle Approved Education Center), IBM, Hewlett-Packard Enterprise. Naše školiace stredisko je tiež autorizovaným testovacím strediskom testovacích systémov Pearson VUE, Kryterion, PSI, Castle a akreditovaným testovacím strediskom pre ECDL (European Computer Driving Licence).
Okrem kurzov sa GOPAS venuje aj tvorbe samoštudijných elektronických kurzov (E-Iearning) zameraných na prácu s jednotlivými programami kancelárskeho balíka Microsoft Office (IKT zručnosti) a prípravu na ECDL.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3326908  Dátum zverejnenia: 6.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac