Recepčná / Asistentka klientského servisu

GOPAS SR, a.s.

Miesto práce
Dr. Vladimíra Clementisa 10, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na oddelení klientskeho servisu hľadáme proaktívnu, komunikatívnu a spoľahlivú asistentku, ktorej náplňou práce bude najmä:

- administratívne a organizačné zabezpečenie plynulého chodu recepcie
- práce administratívneho charakteru: scanovanie, kopírovanie, zväzovanie dokumentov, objednávanie a zabezpečenie kancelárskych potrieb, prepisy textov, korektúry, asistencia pri úpravách dokumentov
- príprava a starostlivosť o učebne, tlač prezenčných listín, zoznamov účastníkov a príprava materiálov na prebiehajúce kurzy spoločnosti
- telefonický a mailový kontakt s klientmi
- spracovávanie objednávok školení a zasielanie pozvánok
- spolupráca na príprave konferencií, seminárov a iných eventov
- support pre školiteľov, interné oddelenia (klientsky servis, obchod, marketing) a manažment spoločnosti

- zaujímavá kreatívna práca v inšpiratívnom mladom kolektíve
- samostatná pracovná pozícia v profesionálnom tíme
- stravné lístky
- firemné akcie, teambuilgy ( firemné večere, firemné víkendy )
- účasť na konferenciách
- možnosť bezplatne absolvovať školenia ponúkané spoločnosťou GOPAS
- plne hradené hodiny skupinovej angličtiny

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Súčasťou osobného pohovoru bude aj test osobnostných vlastností.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Strojopis - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na podobnej pozícii výhodou
- komunikatívnosť, dobré organizačné schopnosti
- schopnosť pracovať s ľuďmi
- proaktívny prístup k práci
- pokročilé PC zručnosti
- zodpovednosť, flexibilita, pracovné nasadenie
- príjemné vystupovanie, samostatnosť, spoľahlivosť, temperamentnosť
- súčasťou osobného pohovoru bude aj test osobnostných vlastností
- vodičský preukaz výhodou

IT školiace stredisko GOPAS SR,a.s., najväčšie školiace stredisko v SR a ČR, je držiteľom autorizácií v oblasti vzdelávania firiem Microsoft (Microsoft Certified Partner), Oracle (Oracle Education Reseller), IBM, Hewlett-Packard Enterprise.
Naše školiace stredisko je tiež autorizovaným testovacím strediskom testovacích systémov Prometric (Prometric APTC), Pearson VUE, Kryterion, PSI, Castle a akreditovaným testovacím strediskom pre ECDL (European Computer Driving Licence).
Okrem kurzov sa GOPAS venuje aj tvorbe samo študijných elektronických kurzov (E-Iearning) zameraných na prácu s jednotlivými programami kancelárskeho balíka Microsoft Office (IKT zručnosti) a prípravu na ECDL.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dr. Vladimíra Clementisa 10
821 02 Bratislava
ID: 1594225   Dátum zverejnenia: 3.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700